Auktionen avslutad:
150 kr
Avslutas: 09 AUG 19:48
Utropspris:  800 kr
Frakt mellan våra
visningslokaler:  300 kr
Läs mer
Avslutad
Malmö
Spara i minneslista
Bryggstolpar
nr. 631796

Bryggstolpar 6st, Höjd=72-90cm (olika höjder, typ sluttande skala) Bredd=81cm Djup=80cm

Anmärkningar: Omfattande rost / slitage

Om inget annat anges i beskrivningen så är objektet i normalt begagnat skick för sin ålder. Ålders- och bruksslitage kan förväntas, men mer specifika defekter eller större skador finns omnämnda som anmärkningar i objektsbeskrivningen.

Budhistorik (5 bud)
Budgivare 2 2022-08-09 18:12:00 150 kr
Budgivare 4 2022-08-08 10:31:32 125 kr
Budgivare 3 2022-08-07 14:20:19 100 kr
Budgivare 2 2022-08-03 23:33:51 75 kr
Budgivare 1 2022-08-02 21:07:23 50 kr