Aktuellt bud:
100 kr

Bjud!
Avslutas: 09 AUG 19:54
Utropspris:  400 kr
Frakt mellan våra
visningslokaler:  150 kr
Läs mer
16h, 33m, 40s
Malmö
Spara i minneslista
Olja
nr. 631802

Olja på duk, oidentifierad konstnär, 59x69

Om inget annat anges i beskrivningen så är objektet i normalt begagnat skick för sin ålder. Ålders- och bruksslitage kan förväntas, men mer specifika defekter eller större skador finns omnämnda som anmärkningar i objektsbeskrivningen.

Budhistorik (3 bud)
Budgivare 3 2022-08-09 00:42:07 100 kr
Budgivare 2 2022-08-08 18:31:26 75 kr
Budgivare 1 2022-08-06 07:30:37 50 kr