Auktionen avslutad:
300 kr
Avslutas: 09 AUG 19:44
Utropspris:  300 kr
Frakt mellan våra
visningslokaler:  150 kr
Läs mer
Avslutad
Kristianstad
Spara i minneslista
Dalahäst
nr. 631803

Dalahäst, H = 34, korg, handdukshängare m.m.

Om inget annat anges i beskrivningen så är objektet i normalt begagnat skick för sin ålder. Ålders- och bruksslitage kan förväntas, men mer specifika defekter eller större skador finns omnämnda som anmärkningar i objektsbeskrivningen.

Budhistorik (11 bud)
Budgivare 5 2022-08-09 07:13:23 300 kr
Budgivare 3 2022-08-08 10:49:56 250 kr
Budgivare 5 2022-08-08 05:17:27 200 kr
Budgivare 3 2022-08-08 10:49:27 200 kr
Budgivare 5 2022-08-06 22:31:30 175 kr
Budgivare 3 2022-08-06 08:04:08 150 kr
Budgivare 4 2022-08-06 19:37:46 125 kr
Budgivare 3 2022-08-06 08:04:08 100 kr
Budgivare 1 2022-08-04 23:05:57 75 kr
Budgivare 2 2022-08-05 15:01:05 75 kr
Budgivare 1 2022-08-04 23:05:57 50 kr