Auktionen avslutad:
150 kr
Avslutas: 09 AUG 19:45
Utropspris:  500 kr
Frakt mellan våra
visningslokaler:  150 kr
Läs mer
Avslutad
Kristianstad
Spara i minneslista
Förstadagsbrev
nr. 631804

Förstadagsbrev, frimärkskataloger m.m.

Om inget annat anges i beskrivningen så är objektet i normalt begagnat skick för sin ålder. Ålders- och bruksslitage kan förväntas, men mer specifika defekter eller större skador finns omnämnda som anmärkningar i objektsbeskrivningen.

Budhistorik (5 bud)
Budgivare 2 2022-08-09 18:00:24 150 kr
Budgivare 3 2022-08-09 16:29:45 125 kr
Budgivare 3 2022-08-09 16:29:45 100 kr
Budgivare 2 2022-08-04 22:15:49 75 kr
Budgivare 1 2022-08-03 23:37:17 50 kr