Auktionen avslutad:
200 kr
Avslutas: 09 AUG 19:46
Utropspris:  500 kr
Frakt mellan våra
visningslokaler:  200 kr
Läs mer
Avslutad
Kristianstad
Spara i minneslista
Vykort
nr. 631805

Vykort, 2 lådor

Om inget annat anges i beskrivningen så är objektet i normalt begagnat skick för sin ålder. Ålders- och bruksslitage kan förväntas, men mer specifika defekter eller större skador finns omnämnda som anmärkningar i objektsbeskrivningen.

Budhistorik (8 bud)
Budgivare 2 2022-08-09 16:31:54 200 kr
Budgivare 4 2022-08-09 09:15:49 175 kr
Budgivare 2 2022-08-08 21:54:13 150 kr
Budgivare 3 2022-08-09 00:39:29 150 kr
Budgivare 2 2022-08-05 20:55:04 125 kr
Budgivare 3 2022-08-05 20:00:12 100 kr
Budgivare 2 2022-08-04 11:33:43 75 kr
Budgivare 1 2022-08-03 20:12:42 50 kr