Auktionen avslutad:
75 kr
Avslutas: 09 AUG 19:49
Utropspris:  300 kr
Frakt mellan våra
visningslokaler:  100 kr
Läs mer
Avslutad
Kristianstad
Spara i minneslista
Väggfat
nr. 631817

Väggfat, 2 st, Höganäs, 24 x 29

Om inget annat anges i beskrivningen så är objektet i normalt begagnat skick för sin ålder. Ålders- och bruksslitage kan förväntas, men mer specifika defekter eller större skador finns omnämnda som anmärkningar i objektsbeskrivningen.

Budhistorik (2 bud)
Budgivare 2 2022-08-04 09:23:32 75 kr
Budgivare 1 2022-08-03 22:12:08 50 kr