Auktionen avslutad:
100 kr
Avslutas: 09 AUG 19:50
Utropspris:  500 kr
Frakt mellan våra
visningslokaler:  100 kr
Läs mer
Avslutad
Kristianstad
Spara i minneslista
Bestickservisdelar
nr. 631819

Bestickservisdelar, nysilver, "Vasa"

Om inget annat anges i beskrivningen så är objektet i normalt begagnat skick för sin ålder. Ålders- och bruksslitage kan förväntas, men mer specifika defekter eller större skador finns omnämnda som anmärkningar i objektsbeskrivningen.

Budhistorik (3 bud)
Budgivare 3 2022-08-09 00:41:06 100 kr
Budgivare 2 2022-08-07 08:32:26 75 kr
Budgivare 1 2022-08-06 21:31:42 50 kr