Auktionen avslutad:
150 kr
Avslutas: 09 AUG 19:51
Utropspris:  400 kr
Frakt mellan våra
visningslokaler:  100 kr
Läs mer
Avslutad
Kristianstad
Spara i minneslista
Nysilverbestick
nr. 631820

Nysilverbestick, bl.a. "Svensk Spets"

Om inget annat anges i beskrivningen så är objektet i normalt begagnat skick för sin ålder. Ålders- och bruksslitage kan förväntas, men mer specifika defekter eller större skador finns omnämnda som anmärkningar i objektsbeskrivningen.

Budhistorik (6 bud)
Budgivare 3 2022-08-09 00:41:29 150 kr
Budgivare 1 2022-08-09 16:32:46 150 kr
Budgivare 3 2022-08-09 00:41:24 125 kr
Budgivare 1 2022-08-07 09:18:10 100 kr
Budgivare 2 2022-08-06 21:33:05 75 kr
Budgivare 1 2022-08-02 23:36:44 50 kr