Auktionen avslutad:
550 kr
Avslutas: 09 AUG 20:16
Utropspris:  600 kr
Frakt mellan våra
visningslokaler:  150 kr
Läs mer
Avslutad
Malmö
Spara i minneslista
Väckarklockor
nr. 631821

Väckarklockor 18st, 1900-tal

Anmärkningar: Delar saknas, ej testade

Om inget annat anges i beskrivningen så är objektet i normalt begagnat skick för sin ålder. Ålders- och bruksslitage kan förväntas, men mer specifika defekter eller större skador finns omnämnda som anmärkningar i objektsbeskrivningen.

Budhistorik (12 bud)
Budgivare 2 2022-08-07 17:04:56 550 kr
Budgivare 5 2022-08-09 20:06:05 500 kr
Budgivare 2 2022-08-07 17:04:56 450 kr
Budgivare 4 2022-08-04 13:24:15 400 kr
Budgivare 3 2022-08-04 07:52:46 350 kr
Budgivare 4 2022-08-03 19:17:20 300 kr
Budgivare 3 2022-08-04 07:52:44 300 kr
Budgivare 4 2022-08-03 19:17:20 250 kr
Budgivare 3 2022-08-03 17:53:09 200 kr
Budgivare 3 2022-08-03 17:53:09 100 kr
Budgivare 2 2022-08-03 04:22:21 75 kr
Budgivare 1 2022-08-02 21:25:21 50 kr