Auktionen avslutad:
500 kr
Avslutas: 09 AUG 20:20
Utropspris:  600 kr
Frakt mellan våra
visningslokaler:  150 kr
Läs mer
Avslutad
Malmö
Spara i minneslista
Väggur
nr. 631823

Väggur, delar till väggur, mestadels 1900-tal

Anmärkningar: Delar saknas (eventuellt), ej testade

Om inget annat anges i beskrivningen så är objektet i normalt begagnat skick för sin ålder. Ålders- och bruksslitage kan förväntas, men mer specifika defekter eller större skador finns omnämnda som anmärkningar i objektsbeskrivningen.

Budhistorik (13 bud)
Budgivare 3 2022-08-03 17:53:31 500 kr
Budgivare 2 2022-08-08 13:57:38 450 kr
Budgivare 3 2022-08-03 17:53:31 400 kr
Budgivare 2 2022-08-08 13:57:33 350 kr
Budgivare 3 2022-08-03 17:53:31 300 kr
Budgivare 2 2022-08-08 13:57:30 250 kr
Budgivare 3 2022-08-03 17:53:31 200 kr
Budgivare 2 2022-08-08 13:57:26 175 kr
Budgivare 3 2022-08-03 17:53:31 150 kr
Budgivare 4 2022-08-04 07:17:35 125 kr
Budgivare 3 2022-08-03 17:53:31 100 kr
Budgivare 2 2022-08-02 20:54:48 75 kr
Budgivare 1 2022-08-02 20:33:57 50 kr