Auktionen avslutad:
450 kr
Avslutas: 09 AUG 20:22
Utropspris:  300 kr
Frakt mellan våra
visningslokaler:  150 kr
Läs mer
Avslutad
Malmö
Spara i minneslista
Klangstavar
nr. 631824

Klangstavar till klockor, urtavla mm

Anmärkningar: Ej testade

Om inget annat anges i beskrivningen så är objektet i normalt begagnat skick för sin ålder. Ålders- och bruksslitage kan förväntas, men mer specifika defekter eller större skador finns omnämnda som anmärkningar i objektsbeskrivningen.

Budhistorik (12 bud)
Budgivare 3 2022-08-08 13:52:49 450 kr
Budgivare 1 2022-08-03 17:53:50 400 kr
Budgivare 3 2022-08-08 13:51:23 400 kr
Budgivare 1 2022-08-03 17:53:50 350 kr
Budgivare 3 2022-08-07 23:24:10 300 kr
Budgivare 1 2022-08-03 17:53:50 250 kr
Budgivare 3 2022-08-07 23:23:47 200 kr
Budgivare 1 2022-08-03 17:53:50 150 kr
Budgivare 3 2022-08-07 23:23:33 125 kr
Budgivare 1 2022-08-03 17:53:50 100 kr
Budgivare 2 2022-08-04 07:18:06 75 kr
Budgivare 1 2022-08-03 17:53:50 50 kr