Auktionen avslutad:
300 kr
Avslutas: 09 AUG 19:54
Utropspris:  400 kr
Frakt mellan våra
visningslokaler:  150 kr
Läs mer
Avslutad
Kristianstad
Spara i minneslista
Kaffeservis
nr. 631826

Kaffeservis, 10 pers, Rosenthal

Om inget annat anges i beskrivningen så är objektet i normalt begagnat skick för sin ålder. Ålders- och bruksslitage kan förväntas, men mer specifika defekter eller större skador finns omnämnda som anmärkningar i objektsbeskrivningen.

Budhistorik (4 bud)
Budgivare 3 2022-08-09 19:51:11 300 kr
Budgivare 2 2022-08-08 01:48:24 250 kr
Budgivare 1 2022-08-07 19:50:16 200 kr
Budgivare 1 2022-08-07 19:50:16 50 kr