Auktionen avslutad:
0 kr
Avslutas: 09 AUG 19:56
Utropspris:  400 kr
Frakt mellan våra
visningslokaler:  300 kr
Läs mer
Avslutad
Kristianstad
Spara i minneslista
Taklampor
nr. 631832

Taklampor, 4 st, IKEA, glas och metall, H exkl. upphängning = 32

Om inget annat anges i beskrivningen så är objektet i normalt begagnat skick för sin ålder. Ålders- och bruksslitage kan förväntas, men mer specifika defekter eller större skador finns omnämnda som anmärkningar i objektsbeskrivningen.

Budhistorik (0 bud)