2 400 kr
Avslutas: 09 AUG 20:36
Utropspris:  3 000 kr
visningslokaler:  600 kr
Skrivbord Palisander
nr. 631836

Skrivbord Palisander, Italien, Tillverkare: Schirolli ,1960/70-tal, Höjd=78cm, Längd=211cm, Djup=84cm, 2 nycklar, Citesintyg medföljer

Anmärkningar: Bruksslitage, blekt, fläckar, repor

Budhistorik (31 bud)
Budgivare 10 2022-08-09 20:33:09 2 400 kr
Budgivare 9 2022-08-09 20:33:39 2 400 kr
Budgivare 10 2022-08-09 20:30:56 2 300 kr
Budgivare 11 2022-08-09 20:31:13 2 300 kr
Budgivare 10 2022-08-09 20:30:46 2 200 kr
Budgivare 9 2022-08-09 12:38:58 2 100 kr
Budgivare 9 2022-08-09 12:38:58 1 700 kr
Budgivare 10 2022-08-09 20:30:38 1 600 kr
Budgivare 9 2022-08-09 12:38:58 1 500 kr
Budgivare 7 2022-08-05 23:21:26 1 400 kr
Budgivare 8 2022-08-07 10:48:14 1 300 kr
Budgivare 7 2022-08-05 23:21:26 1 200 kr
Budgivare 2 2022-08-03 20:55:51 1 100 kr
Budgivare 2 2022-08-03 20:55:51 750 kr
Budgivare 6 2022-08-05 09:17:47 700 kr
Budgivare 2 2022-08-03 20:55:51 650 kr
Budgivare 6 2022-08-05 09:17:36 600 kr
Budgivare 2 2022-08-03 20:55:51 550 kr
Budgivare 6 2022-08-05 03:20:58 500 kr
Budgivare 2 2022-08-03 20:55:51 450 kr
Budgivare 6 2022-08-05 03:20:53 400 kr
Budgivare 2 2022-08-03 20:55:51 350 kr
Budgivare 5 2022-08-04 23:54:49 300 kr
Budgivare 2 2022-08-03 20:55:51 250 kr
Budgivare 5 2022-08-04 23:54:44 200 kr
Budgivare 2 2022-08-03 20:55:51 175 kr
Budgivare 4 2022-08-04 21:26:37 150 kr
Budgivare 2 2022-08-03 20:55:51 125 kr
Budgivare 3 2022-08-04 08:33:30 100 kr
Budgivare 2 2022-08-03 20:55:51 75 kr
Budgivare 1 2022-08-02 21:07:39 50 kr