Auktionen avslutad:
100 kr
Avslutas: 09 AUG 19:58
Utropspris:  600 kr
Frakt mellan våra
visningslokaler:  300 kr
Läs mer
Avslutad
Kristianstad
Spara i minneslista
Strålkastare
nr. 631837

Strålkastare, 3 st, Annell

Om inget annat anges i beskrivningen så är objektet i normalt begagnat skick för sin ålder. Ålders- och bruksslitage kan förväntas, men mer specifika defekter eller större skador finns omnämnda som anmärkningar i objektsbeskrivningen.

Budhistorik (3 bud)
Budgivare 3 2022-08-09 19:55:27 100 kr
Budgivare 2 2022-08-08 23:05:59 75 kr
Budgivare 1 2022-08-03 08:26:21 50 kr