Auktionen avslutad:
700 kr
Avslutas: 09 AUG 20:00
Utropspris:  800 kr
Frakt mellan våra
visningslokaler:  150 kr
Läs mer
Avslutad
Kristianstad
Spara i minneslista
Minicykel
nr. 631840

Minicykel, Rex, 1960-70-tal

Om inget annat anges i beskrivningen så är objektet i normalt begagnat skick för sin ålder. Ålders- och bruksslitage kan förväntas, men mer specifika defekter eller större skador finns omnämnda som anmärkningar i objektsbeskrivningen.

Budhistorik (19 bud)
Budgivare 9 2022-08-09 18:32:37 700 kr
Budgivare 8 2022-08-09 17:26:18 650 kr
Budgivare 7 2022-08-06 21:44:37 600 kr
Budgivare 5 2022-08-06 11:26:15 550 kr
Budgivare 6 2022-08-05 18:47:37 500 kr
Budgivare 5 2022-08-05 11:09:13 450 kr
Budgivare 6 2022-08-05 18:47:32 450 kr
Budgivare 5 2022-08-05 11:08:59 400 kr
Budgivare 6 2022-08-04 10:19:24 350 kr
Budgivare 5 2022-08-04 09:17:36 300 kr
Budgivare 6 2022-08-04 10:19:20 300 kr
Budgivare 5 2022-08-04 09:17:18 250 kr
Budgivare 4 2022-08-03 05:13:32 200 kr
Budgivare 5 2022-08-04 09:17:11 200 kr
Budgivare 4 2022-08-03 05:13:27 175 kr
Budgivare 3 2022-08-02 23:34:56 150 kr
Budgivare 1 2022-08-02 22:42:24 125 kr
Budgivare 2 2022-08-02 23:02:14 100 kr
Budgivare 1 2022-08-02 22:42:24 50 kr