Auktionen avslutad:
350 kr
Avslutas: 09 AUG 20:03
Utropspris:  600 kr
Frakt mellan våra
visningslokaler:  300 kr
Läs mer
Avslutad
Kristianstad
Spara i minneslista
Gårdspump
nr. 631844

Gårdspump, gjutjärn

Anmärkningar: Funktion okänd, spricka

Om inget annat anges i beskrivningen så är objektet i normalt begagnat skick för sin ålder. Ålders- och bruksslitage kan förväntas, men mer specifika defekter eller större skador finns omnämnda som anmärkningar i objektsbeskrivningen.

Budhistorik (11 bud)
Budgivare 2 2022-08-09 17:04:25 350 kr
Budgivare 3 2022-08-07 12:31:12 300 kr
Budgivare 1 2022-08-05 23:15:01 250 kr
Budgivare 2 2022-08-05 21:58:59 200 kr
Budgivare 1 2022-08-05 23:14:57 200 kr
Budgivare 2 2022-08-05 21:58:59 175 kr
Budgivare 1 2022-08-05 23:14:53 150 kr
Budgivare 2 2022-08-05 21:58:59 125 kr
Budgivare 1 2022-08-05 23:14:49 100 kr
Budgivare 2 2022-08-05 21:58:59 75 kr
Budgivare 1 2022-08-04 09:30:36 50 kr