Auktionen avslutad:
2 000 kr
Avslutas: 09 AUG 20:47
Utropspris:  2 000 kr
Frakt mellan våra
visningslokaler:  100 kr
Läs mer
Avslutad
Malmö
Spara i minneslista
Kaffeservis
nr. 631845

Kaffeservis, Royal Copenhagen "Blå Blomst" förstasortering

Om inget annat anges i beskrivningen så är objektet i normalt begagnat skick för sin ålder. Ålders- och bruksslitage kan förväntas, men mer specifika defekter eller större skador finns omnämnda som anmärkningar i objektsbeskrivningen.

Budhistorik (28 bud)
Budgivare 8 2022-08-09 20:44:31 2 000 kr
Budgivare 9 2022-08-09 20:42:44 1 900 kr
Budgivare 8 2022-08-09 20:42:35 1 800 kr
Budgivare 9 2022-08-09 20:40:30 1 700 kr
Budgivare 7 2022-08-09 19:42:09 1 600 kr
Budgivare 8 2022-08-09 20:39:27 1 500 kr
Budgivare 7 2022-08-08 16:44:48 1 400 kr
Budgivare 5 2022-08-04 17:27:10 1 300 kr
Budgivare 6 2022-08-04 05:11:55 1 200 kr
Budgivare 5 2022-08-03 13:49:42 1 100 kr
Budgivare 6 2022-08-04 05:11:52 1 100 kr
Budgivare 5 2022-08-03 13:49:42 1 000 kr
Budgivare 3 2022-08-02 21:23:17 950 kr
Budgivare 3 2022-08-02 21:23:17 550 kr
Budgivare 4 2022-08-02 21:44:26 500 kr
Budgivare 3 2022-08-02 21:23:17 450 kr
Budgivare 4 2022-08-02 21:44:24 400 kr
Budgivare 3 2022-08-02 21:23:17 350 kr
Budgivare 2 2022-08-02 21:10:53 300 kr
Budgivare 1 2022-08-02 21:01:41 250 kr
Budgivare 2 2022-08-02 21:10:50 250 kr
Budgivare 1 2022-08-02 21:01:41 200 kr
Budgivare 2 2022-08-02 21:10:47 175 kr
Budgivare 1 2022-08-02 21:01:41 150 kr
Budgivare 2 2022-08-02 21:10:44 125 kr
Budgivare 1 2022-08-02 21:01:41 100 kr
Budgivare 2 2022-08-02 21:10:41 75 kr
Budgivare 1 2022-08-02 21:01:41 50 kr