Auktionen avslutad:
1 900 kr
Avslutas: 09 AUG 20:52
Utropspris:  1 500 kr
Frakt mellan våra
visningslokaler:  100 kr
Läs mer
Avslutad
Malmö
Spara i minneslista
Taklampa
nr. 631850

Taklampa, "Luzette", Peter Behrens, AEG, Tyskland, H=46

Anmärkningar: Del till kedjan saknas

Om inget annat anges i beskrivningen så är objektet i normalt begagnat skick för sin ålder. Ålders- och bruksslitage kan förväntas, men mer specifika defekter eller större skador finns omnämnda som anmärkningar i objektsbeskrivningen.

Budhistorik (19 bud)
Budgivare 8 2022-08-09 20:49:22 1 900 kr
Budgivare 9 2022-08-09 20:46:58 1 800 kr
Budgivare 8 2022-08-09 20:42:45 1 700 kr
Budgivare 2 2022-08-08 16:50:42 1 600 kr
Budgivare 8 2022-08-09 20:40:28 1 500 kr
Budgivare 2 2022-08-08 16:50:42 1 400 kr
Budgivare 7 2022-08-08 15:54:25 1 300 kr
Budgivare 2 2022-08-03 09:50:40 1 200 kr
Budgivare 6 2022-08-06 22:18:06 1 100 kr
Budgivare 2 2022-08-03 09:50:40 850 kr
Budgivare 5 2022-08-04 05:30:45 800 kr
Budgivare 2 2022-08-03 09:50:40 750 kr
Budgivare 5 2022-08-04 05:30:38 700 kr
Budgivare 2 2022-08-03 09:50:40 650 kr
Budgivare 4 2022-08-03 09:31:25 600 kr
Budgivare 2 2022-08-02 21:50:22 550 kr
Budgivare 3 2022-08-02 22:33:20 500 kr
Budgivare 2 2022-08-02 21:50:22 75 kr
Budgivare 1 2022-08-02 21:43:08 50 kr