Auktionen avslutad:
250 kr
Avslutas: 09 AUG 20:54
Utropspris:  400 kr
Frakt mellan våra
visningslokaler:  100 kr
Läs mer
Avslutad
Malmö
Spara i minneslista
Figuriner
nr. 631852

Figuriner, 3 st, H=31 och mindre

Om inget annat anges i beskrivningen så är objektet i normalt begagnat skick för sin ålder. Ålders- och bruksslitage kan förväntas, men mer specifika defekter eller större skador finns omnämnda som anmärkningar i objektsbeskrivningen.

Budhistorik (8 bud)
Budgivare 3 2022-08-09 19:04:29 250 kr
Budgivare 4 2022-08-07 18:19:28 200 kr
Budgivare 5 2022-08-09 14:12:14 175 kr
Budgivare 4 2022-08-07 18:19:28 150 kr
Budgivare 2 2022-08-07 16:51:28 125 kr
Budgivare 3 2022-08-06 22:01:50 100 kr
Budgivare 2 2022-08-02 21:22:17 75 kr
Budgivare 1 2022-08-02 21:01:50 50 kr