Aktuellt bud:
50 kr

Bjud!
Avslutas: 09 AUG 20:56
Utropspris:  300 kr
Frakt mellan våra
visningslokaler:  50 kr
Läs mer
18h, 14m, 20s
Malmö
Spara i minneslista
Hildegard Falk
nr. 631853

Hildegard Falk, olja på duk, 52x31

Om inget annat anges i beskrivningen så är objektet i normalt begagnat skick för sin ålder. Ålders- och bruksslitage kan förväntas, men mer specifika defekter eller större skador finns omnämnda som anmärkningar i objektsbeskrivningen.

Budhistorik (1 bud)
Budgivare 1 2022-08-03 04:21:11 50 kr