Auktionen avslutad:
900 kr
Avslutas: 09 AUG 21:02
Utropspris:  500 kr
Frakt mellan våra
visningslokaler:  150 kr
Läs mer
Avslutad
Malmö
Spara i minneslista
Taklampor
nr. 631856

Taklampor, 3+1+1, tiffany-stil, 1900-talets slut, D=45 och mindre

Om inget annat anges i beskrivningen så är objektet i normalt begagnat skick för sin ålder. Ålders- och bruksslitage kan förväntas, men mer specifika defekter eller större skador finns omnämnda som anmärkningar i objektsbeskrivningen.

Budhistorik (25 bud)
Budgivare 9 2022-08-09 18:34:54 900 kr
Budgivare 5 2022-08-09 20:48:59 850 kr
Budgivare 9 2022-08-09 18:34:54 800 kr
Budgivare 5 2022-08-09 18:59:38 750 kr
Budgivare 9 2022-08-09 18:34:54 700 kr
Budgivare 5 2022-08-09 08:58:18 650 kr
Budgivare 5 2022-08-09 08:57:09 600 kr
Budgivare 8 2022-08-09 00:59:56 550 kr
Budgivare 5 2022-08-09 08:56:55 550 kr
Budgivare 8 2022-08-09 00:59:46 500 kr
Budgivare 7 2022-08-08 20:38:01 450 kr
Budgivare 5 2022-08-08 09:00:24 400 kr
Budgivare 4 2022-08-08 00:02:10 350 kr
Budgivare 6 2022-08-08 03:25:02 350 kr
Budgivare 4 2022-08-08 00:02:10 300 kr
Budgivare 5 2022-08-04 07:35:52 250 kr
Budgivare 4 2022-08-02 23:49:21 200 kr
Budgivare 5 2022-08-04 07:30:53 200 kr
Budgivare 4 2022-08-02 23:49:21 175 kr
Budgivare 5 2022-08-04 07:30:15 150 kr
Budgivare 4 2022-08-02 23:49:21 125 kr
Budgivare 2 2022-08-02 22:31:45 100 kr
Budgivare 3 2022-08-02 23:39:22 100 kr
Budgivare 2 2022-08-02 22:31:45 75 kr
Budgivare 1 2022-08-02 21:04:39 50 kr