Auktionen avslutad:
550 kr
Avslutas: 09 AUG 20:05
Utropspris:  1 000 kr
Frakt mellan våra
visningslokaler:  150 kr
Läs mer
Avslutad
Kristianstad
Spara i minneslista
Golvlampa
nr. 631860

Golvlampa, mässing, 1940-50-tal, H som den står = 187

Om inget annat anges i beskrivningen så är objektet i normalt begagnat skick för sin ålder. Ålders- och bruksslitage kan förväntas, men mer specifika defekter eller större skador finns omnämnda som anmärkningar i objektsbeskrivningen.

Budhistorik (13 bud)
Budgivare 6 2022-08-09 19:53:14 550 kr
Budgivare 5 2022-08-09 18:43:52 500 kr
Budgivare 5 2022-08-09 18:43:05 450 kr
Budgivare 3 2022-08-09 18:37:20 400 kr
Budgivare 3 2022-08-09 18:37:20 300 kr
Budgivare 4 2022-08-09 16:39:26 250 kr
Budgivare 3 2022-08-09 10:43:12 200 kr
Budgivare 4 2022-08-09 16:39:21 175 kr
Budgivare 3 2022-08-09 10:43:12 150 kr
Budgivare 4 2022-08-09 16:39:14 125 kr
Budgivare 3 2022-08-09 10:43:12 100 kr
Budgivare 2 2022-08-08 13:33:26 75 kr
Budgivare 1 2022-08-02 21:04:13 50 kr