Auktionen avslutad:
400 kr
Avslutas: 09 AUG 21:12
Utropspris:  400 kr
Frakt mellan våra
visningslokaler:  100 kr
Läs mer
Avslutad
Malmö
Spara i minneslista
Kanna
nr. 631865

Kanna, Rörstrand, Claesson, H=21

Om inget annat anges i beskrivningen så är objektet i normalt begagnat skick för sin ålder. Ålders- och bruksslitage kan förväntas, men mer specifika defekter eller större skador finns omnämnda som anmärkningar i objektsbeskrivningen.

Budhistorik (12 bud)
Budgivare 2 2022-08-08 13:44:47 400 kr
Budgivare 7 2022-08-08 02:03:20 350 kr
Budgivare 7 2022-08-08 02:03:20 300 kr
Budgivare 3 2022-08-04 17:27:39 250 kr
Budgivare 3 2022-08-04 17:27:39 200 kr
Budgivare 6 2022-08-03 22:33:43 175 kr
Budgivare 5 2022-08-03 18:12:47 150 kr
Budgivare 3 2022-08-03 13:50:52 125 kr
Budgivare 4 2022-08-03 15:51:47 125 kr
Budgivare 3 2022-08-03 13:50:52 100 kr
Budgivare 2 2022-08-03 10:07:08 75 kr
Budgivare 1 2022-08-02 21:42:30 50 kr