Aktuellt bud:
125 kr

Bjud!
Avslutas: 09 AUG 21:16
Utropspris:  800 kr
Frakt mellan våra
visningslokaler:  100 kr
Läs mer
17h, 25m, 6s
Malmö
Spara i minneslista
Olle Svanlund
nr. 631867

Olle Svanlund, litografier, 2 st + bok, 29x23

Om inget annat anges i beskrivningen så är objektet i normalt begagnat skick för sin ålder. Ålders- och bruksslitage kan förväntas, men mer specifika defekter eller större skador finns omnämnda som anmärkningar i objektsbeskrivningen.

Budhistorik (4 bud)
Budgivare 2 2022-08-03 15:01:23 125 kr
Budgivare 3 2022-08-07 15:25:40 100 kr
Budgivare 2 2022-08-03 15:01:23 75 kr
Budgivare 1 2022-08-02 21:43:59 50 kr