Aktuellt bud:
50 kr

Bjud!
Avslutas: 09 AUG 21:22
Utropspris:  500 kr
Frakt mellan våra
visningslokaler:  100 kr
Läs mer
17h, 48m, 27s
Malmö
Spara i minneslista
Friedensreich Hundertwasser
nr. 631870

Friedensreich Hundertwasser, offsettryck, 32x26 + bok

Om inget annat anges i beskrivningen så är objektet i normalt begagnat skick för sin ålder. Ålders- och bruksslitage kan förväntas, men mer specifika defekter eller större skador finns omnämnda som anmärkningar i objektsbeskrivningen.

Budhistorik (1 bud)
Budgivare 1 2022-08-02 21:41:26 50 kr