Auktionen avslutad:
600 kr
Avslutas: 09 AUG 21:24
Utropspris:  400 kr
Frakt mellan våra
visningslokaler:  150 kr
Läs mer
Avslutad
Malmö
Spara i minneslista
Skeppsklocka
nr. 631871

Skeppsklocka, 1900-talets senare hälft, Diameter=18cm

Anmärkningar: Mutter saknas, rost på kedjan

Om inget annat anges i beskrivningen så är objektet i normalt begagnat skick för sin ålder. Ålders- och bruksslitage kan förväntas, men mer specifika defekter eller större skador finns omnämnda som anmärkningar i objektsbeskrivningen.

Budhistorik (14 bud)
Budgivare 5 2022-08-06 21:40:02 600 kr
Budgivare 6 2022-08-07 15:17:53 550 kr
Budgivare 5 2022-08-06 21:40:02 500 kr
Budgivare 3 2022-08-06 18:09:30 450 kr
Budgivare 4 2022-08-05 14:59:37 400 kr
Budgivare 3 2022-08-06 18:08:13 350 kr
Budgivare 4 2022-08-05 14:59:37 300 kr
Budgivare 3 2022-08-05 12:34:06 250 kr
Budgivare 3 2022-08-05 12:34:06 200 kr
Budgivare 4 2022-08-05 10:12:05 175 kr
Budgivare 4 2022-08-05 10:12:05 125 kr
Budgivare 3 2022-08-04 15:05:15 100 kr
Budgivare 2 2022-08-04 07:06:08 75 kr
Budgivare 1 2022-08-03 13:39:39 50 kr