Aktuellt bud:
300 kr

Bjud!
Avslutas: 10 AUG 19:06
Utropspris:  400 kr
Frakt mellan våra
visningslokaler:  50 kr
Läs mer
1d, 14h, 42m, 13s
Malmö
Spara i minneslista
Maria Hillfon
nr. 631880

Maria Hillfon, litografi, 35x28

Följerätt: JA
Läs mer om följerätt här.

Om inget annat anges i beskrivningen så är objektet i normalt begagnat skick för sin ålder. Ålders- och bruksslitage kan förväntas, men mer specifika defekter eller större skador finns omnämnda som anmärkningar i objektsbeskrivningen.

Budhistorik (9 bud)
Budgivare 3 2022-08-08 20:30:27 300 kr
Budgivare 4 2022-08-08 11:21:57 250 kr
Budgivare 3 2022-08-08 20:30:13 200 kr
Budgivare 4 2022-08-08 11:21:57 175 kr
Budgivare 3 2022-08-08 20:30:06 150 kr
Budgivare 4 2022-08-08 11:21:57 125 kr
Budgivare 3 2022-08-05 12:27:40 100 kr
Budgivare 2 2022-08-04 18:24:52 75 kr
Budgivare 1 2022-08-03 19:27:31 50 kr