Auktionen avslutad:
150 kr
Avslutas: 10 AUG 19:09
Utropspris:  500 kr
Frakt mellan våra
visningslokaler:  100 kr
Läs mer
Avslutad
Malmö
Spara i minneslista
Eva Zettervall
nr. 631882

Eva Zettervall, kolteckning + litografi. 45x37 och mindre

Om inget annat anges i beskrivningen så är objektet i normalt begagnat skick för sin ålder. Ålders- och bruksslitage kan förväntas, men mer specifika defekter eller större skador finns omnämnda som anmärkningar i objektsbeskrivningen.

Budhistorik (5 bud)
Budgivare 1 2022-08-10 19:06:07 150 kr
Budgivare 2 2022-08-09 01:04:27 125 kr
Budgivare 1 2022-08-10 19:05:59 100 kr
Budgivare 2 2022-08-09 01:04:27 75 kr
Budgivare 1 2022-08-03 19:27:41 50 kr