Auktionen avslutad:
600 kr
Avslutas: 10 AUG 19:01
Utropspris:  800 kr
Frakt mellan våra
visningslokaler:  600 kr
Läs mer
Avslutad
Kristianstad
Spara i minneslista
Nationalencyklopdien
nr. 631883

Nationalencyklopdien, 1989, i skåp, 45 x 31, H = 114

Om inget annat anges i beskrivningen så är objektet i normalt begagnat skick för sin ålder. Ålders- och bruksslitage kan förväntas, men mer specifika defekter eller större skador finns omnämnda som anmärkningar i objektsbeskrivningen.

Budhistorik (5 bud)
Budgivare 3 2022-08-10 18:53:32 600 kr
Budgivare 2 2022-08-08 14:38:22 550 kr
Budgivare 3 2022-08-10 18:53:11 550 kr
Budgivare 2 2022-08-08 14:38:22 75 kr
Budgivare 1 2022-08-03 20:23:57 50 kr