Aktuellt bud:
1 100 kr

Bjud!
Avslutas: 10 AUG 19:03
Utropspris:  1 500 kr
Frakt mellan våra
visningslokaler:  150 kr
Läs mer
3h, 5m, 35s
Kristianstad
Spara i minneslista
Välkomma
nr. 631887

Välkomma, koppar, L = 49, daterad 1851

Om inget annat anges i beskrivningen så är objektet i normalt begagnat skick för sin ålder. Ålders- och bruksslitage kan förväntas, men mer specifika defekter eller större skador finns omnämnda som anmärkningar i objektsbeskrivningen.

Budhistorik (14 bud)
Budgivare 2 2022-08-09 20:06:31 1 100 kr
Budgivare 3 2022-08-09 19:08:24 1 000 kr
Budgivare 3 2022-08-09 19:08:24 950 kr
Budgivare 2 2022-08-03 22:34:48 900 kr
Budgivare 3 2022-08-09 19:07:52 850 kr
Budgivare 2 2022-08-03 22:34:48 800 kr
Budgivare 3 2022-08-09 19:07:49 750 kr
Budgivare 2 2022-08-03 22:34:48 700 kr
Budgivare 1 2022-08-03 21:36:27 650 kr
Budgivare 2 2022-08-03 22:34:39 650 kr
Budgivare 1 2022-08-03 21:36:27 500 kr
Budgivare 2 2022-08-03 20:26:11 450 kr
Budgivare 1 2022-08-03 20:01:20 400 kr
Budgivare 1 2022-08-03 20:01:20 50 kr