Auktionen avslutad:
250 kr
Avslutas: 10 AUG 19:22
Utropspris:  500 kr
Frakt mellan våra
visningslokaler:  100 kr
Läs mer
Avslutad
Malmö
Spara i minneslista
Glasservis
nr. 631894

Glasservis, vinglas och snapsglas, 12+11, H=14 och mindre

Om inget annat anges i beskrivningen så är objektet i normalt begagnat skick för sin ålder. Ålders- och bruksslitage kan förväntas, men mer specifika defekter eller större skador finns omnämnda som anmärkningar i objektsbeskrivningen.

Budhistorik (9 bud)
Budgivare 6 2022-08-10 18:56:14 250 kr
Budgivare 4 2022-08-10 11:44:42 200 kr
Budgivare 5 2022-08-08 16:42:25 175 kr
Budgivare 2 2022-08-04 08:33:03 150 kr
Budgivare 4 2022-08-06 21:52:18 150 kr
Budgivare 2 2022-08-04 08:33:03 125 kr
Budgivare 3 2022-08-04 20:58:31 100 kr
Budgivare 2 2022-08-04 08:33:03 75 kr
Budgivare 1 2022-08-03 19:27:02 50 kr