Aktuellt bud:
400 kr

Bjud!
Avslutas: 10 AUG 19:30
Utropspris:  800 kr
Frakt mellan våra
visningslokaler:  100 kr
Läs mer
3h, 38m, 9s
Malmö
Spara i minneslista
Högtryckstvätt
nr. 631899

Högtryckstvätt, Nilfisk P150.2

Anmärkningar: Ej testad, Saknar munstycke.

Om inget annat anges i beskrivningen så är objektet i normalt begagnat skick för sin ålder. Ålders- och bruksslitage kan förväntas, men mer specifika defekter eller större skador finns omnämnda som anmärkningar i objektsbeskrivningen.

Budhistorik (7 bud)
Budgivare 4 2022-08-06 20:33:33 400 kr
Budgivare 2 2022-08-04 01:15:22 350 kr
Budgivare 4 2022-08-06 20:33:24 350 kr
Budgivare 2 2022-08-04 01:15:22 300 kr
Budgivare 3 2022-08-04 13:24:00 250 kr
Budgivare 2 2022-08-04 01:15:22 75 kr
Budgivare 1 2022-08-03 22:46:35 50 kr