Auktionen avslutad:
200 kr
Avslutas: 10 AUG 19:38
Utropspris:  500 kr
Frakt mellan våra
visningslokaler:  100 kr
Läs mer
Avslutad
Malmö
Spara i minneslista
Figurin
nr. 631902

Figurin, porslin, H=69

Om inget annat anges i beskrivningen så är objektet i normalt begagnat skick för sin ålder. Ålders- och bruksslitage kan förväntas, men mer specifika defekter eller större skador finns omnämnda som anmärkningar i objektsbeskrivningen.

Budhistorik (7 bud)
Budgivare 3 2022-08-10 19:35:15 200 kr
Budgivare 4 2022-08-10 19:32:57 175 kr
Budgivare 3 2022-08-10 13:31:51 150 kr
Budgivare 4 2022-08-10 19:32:54 150 kr
Budgivare 3 2022-08-10 13:31:51 100 kr
Budgivare 2 2022-08-06 00:24:28 75 kr
Budgivare 1 2022-08-04 17:48:06 50 kr