Auktionen avslutad:
350 kr
Avslutas: 10 AUG 19:07
Utropspris:  500 kr
Frakt mellan våra
visningslokaler:  150 kr
Läs mer
Avslutad
Kristianstad
Spara i minneslista
Servisdelar
nr. 631903

Servisdelar, Rörstrand, "Gröna Anna"

Om inget annat anges i beskrivningen så är objektet i normalt begagnat skick för sin ålder. Ålders- och bruksslitage kan förväntas, men mer specifika defekter eller större skador finns omnämnda som anmärkningar i objektsbeskrivningen.

Budhistorik (11 bud)
Budgivare 1 2022-08-05 21:40:03 350 kr
Budgivare 3 2022-08-04 17:02:23 300 kr
Budgivare 1 2022-08-03 20:38:38 250 kr
Budgivare 2 2022-08-03 21:24:57 250 kr
Budgivare 1 2022-08-03 20:38:38 200 kr
Budgivare 2 2022-08-03 21:24:54 175 kr
Budgivare 1 2022-08-03 20:38:38 150 kr
Budgivare 2 2022-08-03 21:24:50 125 kr
Budgivare 1 2022-08-03 20:38:38 100 kr
Budgivare 2 2022-08-03 21:24:46 75 kr
Budgivare 1 2022-08-03 20:38:38 50 kr