Auktionen avslutad:
175 kr
Avslutas: 10 AUG 19:08
Utropspris:  300 kr
Frakt mellan våra
visningslokaler:  150 kr
Läs mer
Avslutad
Kristianstad
Spara i minneslista
Takfotogenlampa
nr. 631905

Takfotogenlampa, B = 32

Anmärkningar: Saknar oljehus

Om inget annat anges i beskrivningen så är objektet i normalt begagnat skick för sin ålder. Ålders- och bruksslitage kan förväntas, men mer specifika defekter eller större skador finns omnämnda som anmärkningar i objektsbeskrivningen.

Budhistorik (6 bud)
Budgivare 2 2022-08-09 12:46:41 175 kr
Budgivare 3 2022-08-10 18:46:09 150 kr
Budgivare 2 2022-08-05 18:57:29 125 kr
Budgivare 1 2022-08-05 22:22:25 100 kr
Budgivare 2 2022-08-05 18:57:29 75 kr
Budgivare 1 2022-08-04 05:32:07 50 kr