Aktuellt bud:
300 kr

Bjud!
Avslutas: 10 AUG 19:44
Utropspris:  400 kr
Frakt mellan våra
visningslokaler:  100 kr
Läs mer
2h, 27m, 23s
Malmö
Spara i minneslista
Vaser
nr. 631909

Vaser, 2 st, keramik och glas, H=41 och mindre

Om inget annat anges i beskrivningen så är objektet i normalt begagnat skick för sin ålder. Ålders- och bruksslitage kan förväntas, men mer specifika defekter eller större skador finns omnämnda som anmärkningar i objektsbeskrivningen.

Budhistorik (9 bud)
Budgivare 4 2022-08-10 17:07:08 300 kr
Budgivare 3 2022-08-09 02:54:31 250 kr
Budgivare 1 2022-08-08 11:54:06 200 kr
Budgivare 2 2022-08-04 20:52:24 175 kr
Budgivare 1 2022-08-03 20:48:50 150 kr
Budgivare 2 2022-08-04 20:52:09 125 kr
Budgivare 1 2022-08-03 20:48:50 100 kr
Budgivare 2 2022-08-04 20:52:06 75 kr
Budgivare 1 2022-08-03 20:48:50 50 kr