Aktuellt bud:
450 kr

Bjud!
Avslutas: 10 AUG 19:13
Utropspris:  300 kr
Frakt mellan våra
visningslokaler:  100 kr
Läs mer
1h, 53m, 32s
Kristianstad
Spara i minneslista
Back
nr. 631916

Back m. patentfalskor, Bernard, L = 34

Om inget annat anges i beskrivningen så är objektet i normalt begagnat skick för sin ålder. Ålders- och bruksslitage kan förväntas, men mer specifika defekter eller större skador finns omnämnda som anmärkningar i objektsbeskrivningen.

Budhistorik (8 bud)
Budgivare 4 2022-08-07 19:16:39 450 kr
Budgivare 2 2022-08-03 20:33:20 400 kr
Budgivare 2 2022-08-03 20:33:20 350 kr
Budgivare 3 2022-08-05 16:57:10 300 kr
Budgivare 2 2022-08-03 20:33:20 125 kr
Budgivare 3 2022-08-05 16:56:58 100 kr
Budgivare 2 2022-08-03 20:33:20 75 kr
Budgivare 1 2022-08-03 19:55:49 50 kr