Auktionen avslutad:
300 kr
Avslutas: 10 AUG 19:58
Utropspris:  400 kr
Frakt mellan våra
visningslokaler:  50 kr
Läs mer
Avslutad
Malmö
Spara i minneslista
Figurin
nr. 631922

Figurin, Royal Copenhagen, H=13

Om inget annat anges i beskrivningen så är objektet i normalt begagnat skick för sin ålder. Ålders- och bruksslitage kan förväntas, men mer specifika defekter eller större skador finns omnämnda som anmärkningar i objektsbeskrivningen.

Budhistorik (9 bud)
Budgivare 7 2022-08-10 19:44:44 300 kr
Budgivare 6 2022-08-04 20:41:17 250 kr
Budgivare 5 2022-08-04 17:47:18 200 kr
Budgivare 4 2022-08-04 07:09:59 175 kr
Budgivare 3 2022-08-03 21:50:35 150 kr
Budgivare 2 2022-08-03 21:34:48 125 kr
Budgivare 1 2022-08-03 20:48:33 100 kr
Budgivare 2 2022-08-03 21:34:41 100 kr
Budgivare 1 2022-08-03 20:48:33 50 kr