Auktionen avslutad:
450 kr
Avslutas: 10 AUG 19:16
Utropspris:  300 kr
Frakt mellan våra
visningslokaler:  100 kr
Läs mer
Avslutad
Kristianstad
Spara i minneslista
LP-skivor
nr. 631927

LP-skivor, ett parti, 1950-70-tal

Om inget annat anges i beskrivningen så är objektet i normalt begagnat skick för sin ålder. Ålders- och bruksslitage kan förväntas, men mer specifika defekter eller större skador finns omnämnda som anmärkningar i objektsbeskrivningen.

Budhistorik (10 bud)
Budgivare 7 2022-08-10 17:10:36 450 kr
Budgivare 6 2022-08-10 08:27:37 400 kr
Budgivare 5 2022-08-05 10:41:40 350 kr
Budgivare 3 2022-08-04 18:49:50 300 kr
Budgivare 4 2022-08-04 20:11:36 300 kr
Budgivare 3 2022-08-04 18:49:50 175 kr
Budgivare 1 2022-08-03 20:02:02 150 kr
Budgivare 1 2022-08-03 20:02:02 100 kr
Budgivare 2 2022-08-03 22:06:36 75 kr
Budgivare 1 2022-08-03 20:02:02 50 kr