Auktionen avslutad:
450 kr
Avslutas: 10 AUG 19:17
Utropspris:  500 kr
Frakt mellan våra
visningslokaler:  100 kr
Läs mer
Avslutad
Kristianstad
Spara i minneslista
Singelskivor
nr. 631929

Singelskivor, i pärmar, ett parti

Om inget annat anges i beskrivningen så är objektet i normalt begagnat skick för sin ålder. Ålders- och bruksslitage kan förväntas, men mer specifika defekter eller större skador finns omnämnda som anmärkningar i objektsbeskrivningen.

Budhistorik (13 bud)
Budgivare 4 2022-08-10 19:13:50 450 kr
Budgivare 6 2022-08-09 07:37:39 400 kr
Budgivare 5 2022-08-09 09:18:14 400 kr
Budgivare 6 2022-08-09 07:37:39 350 kr
Budgivare 5 2022-08-09 09:18:11 300 kr
Budgivare 6 2022-08-09 07:37:39 250 kr
Budgivare 5 2022-08-09 09:18:07 200 kr
Budgivare 6 2022-08-09 07:37:21 175 kr
Budgivare 5 2022-08-08 01:45:08 150 kr
Budgivare 4 2022-08-07 22:40:16 125 kr
Budgivare 3 2022-08-04 21:26:41 100 kr
Budgivare 2 2022-08-04 20:11:13 75 kr
Budgivare 1 2022-08-04 17:48:59 50 kr