Auktionen avslutad:
175 kr
Avslutas: 10 AUG 20:18
Utropspris:  500 kr
Frakt mellan våra
visningslokaler:  100 kr
Läs mer
Avslutad
Malmö
Spara i minneslista
Glasburkar
nr. 631936

Glasburkar, 9 st, H=33 och mindre

Om inget annat anges i beskrivningen så är objektet i normalt begagnat skick för sin ålder. Ålders- och bruksslitage kan förväntas, men mer specifika defekter eller större skador finns omnämnda som anmärkningar i objektsbeskrivningen.

Budhistorik (6 bud)
Budgivare 6 2022-08-10 18:38:08 175 kr
Budgivare 5 2022-08-09 02:58:39 150 kr
Budgivare 4 2022-08-09 00:46:38 125 kr
Budgivare 3 2022-08-06 21:01:08 100 kr
Budgivare 2 2022-08-03 20:47:15 75 kr
Budgivare 1 2022-08-03 20:35:01 50 kr