Auktionen avslutad:
125 kr
Avslutas: 10 AUG 19:26
Utropspris:  300 kr
Frakt mellan våra
visningslokaler:  50 kr
Läs mer
Avslutad
Kristianstad
Spara i minneslista
Figuriner
nr. 631941

Figuriner mm bla Goebel H=11 och mindre

Anmärkningar: mindre nagg förekommer

Om inget annat anges i beskrivningen så är objektet i normalt begagnat skick för sin ålder. Ålders- och bruksslitage kan förväntas, men mer specifika defekter eller större skador finns omnämnda som anmärkningar i objektsbeskrivningen.

Budhistorik (4 bud)
Budgivare 2 2022-08-10 19:23:27 125 kr
Budgivare 3 2022-08-10 19:21:23 100 kr
Budgivare 2 2022-08-10 19:19:18 75 kr
Budgivare 1 2022-08-03 21:33:53 50 kr