Auktionen avslutad:
200 kr
Avslutas: 10 AUG 20:22
Utropspris:  500 kr
Frakt mellan våra
visningslokaler:  100 kr
Läs mer
Avslutad
Malmö
Spara i minneslista
Glasföremål
nr. 631942

Glasföremål, bla Nuutajärvi, Festivo, Humpiila, D=45 och mindre

Om inget annat anges i beskrivningen så är objektet i normalt begagnat skick för sin ålder. Ålders- och bruksslitage kan förväntas, men mer specifika defekter eller större skador finns omnämnda som anmärkningar i objektsbeskrivningen.

Budhistorik (8 bud)
Budgivare 3 2022-08-04 23:26:12 200 kr
Budgivare 4 2022-08-10 19:55:53 200 kr
Budgivare 3 2022-08-04 23:26:12 175 kr
Budgivare 1 2022-08-06 09:39:11 150 kr
Budgivare 3 2022-08-04 23:26:12 125 kr
Budgivare 2 2022-08-04 10:42:53 100 kr
Budgivare 2 2022-08-04 10:42:53 75 kr
Budgivare 1 2022-08-03 20:46:51 50 kr