Auktionen avslutad:
200 kr
Avslutas: 10 AUG 20:48
Utropspris:  300 kr
Frakt mellan våra
visningslokaler:  100 kr
Läs mer
Avslutad
Malmö
Spara i minneslista
Säckkärra
nr. 631961

Säckkärra

Anmärkningar: Dåligt med luft i däcken

Om inget annat anges i beskrivningen så är objektet i normalt begagnat skick för sin ålder. Ålders- och bruksslitage kan förväntas, men mer specifika defekter eller större skador finns omnämnda som anmärkningar i objektsbeskrivningen.

Budhistorik (7 bud)
Budgivare 3 2022-08-09 23:21:17 200 kr
Budgivare 1 2022-08-09 21:50:45 175 kr
Budgivare 4 2022-08-09 03:02:22 150 kr
Budgivare 3 2022-08-04 13:28:29 125 kr
Budgivare 2 2022-08-04 13:22:00 100 kr
Budgivare 1 2022-08-04 09:56:39 75 kr
Budgivare 1 2022-08-04 09:56:39 50 kr