Auktionen avslutad:
175 kr
Avslutas: 10 AUG 21:10
Utropspris:  500 kr
Frakt mellan våra
visningslokaler:  100 kr
Läs mer
Avslutad
Karlskrona
Spara i minneslista
Cirkelsåg
nr. 631968

Cirkelsåg, värmepistol, slipmaskin, och tigersåg.

Anmärkningar: Ej testade.

Om inget annat anges i beskrivningen så är objektet i normalt begagnat skick för sin ålder. Ålders- och bruksslitage kan förväntas, men mer specifika defekter eller större skador finns omnämnda som anmärkningar i objektsbeskrivningen.

Budhistorik (7 bud)
Budgivare 3 2022-08-10 21:06:02 175 kr
Budgivare 1 2022-08-09 19:09:29 150 kr
Budgivare 1 2022-08-07 13:24:40 125 kr
Budgivare 2 2022-08-09 00:43:06 100 kr
Budgivare 1 2022-08-06 13:19:31 75 kr
Budgivare 2 2022-08-06 21:44:40 75 kr
Budgivare 1 2022-08-06 13:19:31 50 kr