550 kr

Avslutas: 10 AUG 21:08
Utropspris:  800 kr
visningslokaler:  150 kr
5h, 40m, 6s
Leksaksbilar
nr. 631972

Leksaksbilar, Siku, Matchbox, Lesney mm, 1900-talets andra hälft, Längd=47cm och mindre

Anmärkningar: Tillsynes obegagnade alternativt minimalt bruksslitage

Budgivare 3 2022-08-09 09:22:31 550 kr
Budgivare 4 2022-08-09 07:25:51 500 kr
Budgivare 3 2022-08-08 16:37:39 450 kr
Budgivare 2 2022-08-04 22:50:44 400 kr
Budgivare 1 2022-08-04 10:09:37 350 kr
Budgivare 2 2022-08-04 22:50:26 300 kr
Budgivare 1 2022-08-04 10:09:37 250 kr
Budgivare 2 2022-08-04 22:50:22 200 kr
Budgivare 1 2022-08-04 10:09:37 175 kr
Budgivare 2 2022-08-04 22:50:12 150 kr
Budgivare 1 2022-08-04 10:09:37 50 kr