Aktuellt bud:
900 kr

Bjud!
Avslutas: 10 AUG 21:14
Utropspris:  800 kr
Frakt mellan våra
visningslokaler:  100 kr
Läs mer
5h, 1m, 46s
Malmö
Spara i minneslista
Modellmaskiner
nr. 631975

Modellmaskiner, Åkerman H25c NZG Modelle, H7Mc, H7c, Längd=21cm och mindre

Om inget annat anges i beskrivningen så är objektet i normalt begagnat skick för sin ålder. Ålders- och bruksslitage kan förväntas, men mer specifika defekter eller större skador finns omnämnda som anmärkningar i objektsbeskrivningen.

Budhistorik (19 bud)
Budgivare 4 2022-08-09 19:26:23 900 kr
Budgivare 3 2022-08-09 09:13:30 850 kr
Budgivare 4 2022-08-09 19:26:19 850 kr
Budgivare 3 2022-08-09 09:13:30 800 kr
Budgivare 4 2022-08-09 19:26:15 750 kr
Budgivare 3 2022-08-09 09:13:30 700 kr
Budgivare 4 2022-08-08 10:25:47 650 kr
Budgivare 4 2022-08-05 03:11:58 600 kr
Budgivare 3 2022-08-04 12:05:34 550 kr
Budgivare 4 2022-08-05 03:11:54 550 kr
Budgivare 3 2022-08-04 12:05:34 500 kr
Budgivare 4 2022-08-05 03:11:51 450 kr
Budgivare 3 2022-08-04 12:05:34 400 kr
Budgivare 4 2022-08-05 03:11:48 350 kr
Budgivare 3 2022-08-04 12:05:34 300 kr
Budgivare 2 2022-08-04 11:13:58 250 kr
Budgivare 2 2022-08-04 11:13:29 175 kr
Budgivare 1 2022-08-04 08:39:51 150 kr
Budgivare 1 2022-08-04 08:39:51 50 kr