Aktuellt bud:
550 kr

Bjud!
Avslutas: 10 AUG 21:20
Utropspris:  600 kr
Frakt mellan våra
visningslokaler:  150 kr
Läs mer
4h, 7m, 36s
Malmö
Spara i minneslista
LP-skivor
nr. 631980

LP-skivor

Om inget annat anges i beskrivningen så är objektet i normalt begagnat skick för sin ålder. Ålders- och bruksslitage kan förväntas, men mer specifika defekter eller större skador finns omnämnda som anmärkningar i objektsbeskrivningen.

Budhistorik (14 bud)
Budgivare 7 2022-08-07 07:17:20 550 kr
Budgivare 6 2022-08-05 13:38:48 500 kr
Budgivare 2 2022-08-06 14:26:05 450 kr
Budgivare 6 2022-08-05 13:38:48 400 kr
Budgivare 2 2022-08-06 14:25:42 350 kr
Budgivare 6 2022-08-05 13:35:12 300 kr
Budgivare 2 2022-08-05 12:35:55 250 kr
Budgivare 4 2022-08-04 20:10:55 200 kr
Budgivare 5 2022-08-05 10:37:45 175 kr
Budgivare 4 2022-08-04 20:10:55 150 kr
Budgivare 3 2022-08-04 08:17:32 125 kr
Budgivare 1 2022-08-03 22:01:08 100 kr
Budgivare 2 2022-08-03 22:07:34 75 kr
Budgivare 1 2022-08-03 22:01:08 50 kr