Auktionen avslutad:
200 kr
Avslutas: 10 AUG 19:31
Utropspris:  300 kr
Frakt mellan våra
visningslokaler:  100 kr
Läs mer
Avslutad
Kristianstad
Spara i minneslista
Majblomssamling
nr. 631995

Majblomssamling

Om inget annat anges i beskrivningen så är objektet i normalt begagnat skick för sin ålder. Ålders- och bruksslitage kan förväntas, men mer specifika defekter eller större skador finns omnämnda som anmärkningar i objektsbeskrivningen.

Budhistorik (5 bud)
Budgivare 1 2022-08-09 19:57:30 200 kr
Budgivare 2 2022-08-09 20:59:34 175 kr
Budgivare 1 2022-08-09 19:57:30 150 kr
Budgivare 2 2022-08-09 20:59:27 125 kr
Budgivare 1 2022-08-09 19:57:30 50 kr